Zamek Książ

Największym spośród dolnośląskich zamków jest monumentalny zamek Książ. Zlokalizowany jest on na skalistym, wysokim urwisku, otoczony z trzech stron jarem. Majestatycznie góruje nad całą okolicą. ...więcej »

Propozycje miejsc do nurkowania w Polsce

Swego nie znamy, cudze chwalimy? To przysłowie sprawdza się niestety także w przypadku turystyki nurkowej. Biura podróży kuszą kolorowymi ofertami wyjazdów nurkowych do egzotycznych krajów, ...więcej »

Polskie morze czy mazurskie jeziora?

Takie pytanie zadaje sobie wiele rodzin planujących wakacyjny urlop nad wodą. Wybór nie jest łatwy i jak się okazuje wpływa na niego sporo czynników. Oprócz ...więcej »

Bieszczady – czysto, pusto i deszczowo

Garść zdjęć z Bieszczad. Miesiąc sierpień, pogoda mocno angielska. Nigdzie nie oddycha się tak dobrze jak właśnie tam, przy właśnie takiej pogodzie.                                         więcej »

Zamek Łańcut
Przekaż 1% Mikołajowi

Współpraca

DoZobaczeniawPolsce.pl to zbiór wszystkich miejsc, które warto odwiedzić w naszym kraju: najpopularniejsze miejsca turystyczne, piękno natury, duże miasta i małe miejscówki.

Zapraszamy do reklamowania się u nas!

Jesteśmy jednym z najczęściej odwiedzanych przez użytkowników portali turystycznych w Polsce. Umieść swoją reklamę w naszym serwisie internetowym. Oferujemy dużo możliwości współpracy, m.in.: publikacja artykułów sponsorowanych, wizytówek firm, ogłoszeń i banerów reklamowych.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat współpracy prosimy o kontakt mailowy.

Skorzystaj z formularza kontaktowego.

Do zobaczenia w Polsce © 2012

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD