hotel

Hotel Ferdynand w Rzeszowie należący do sieci Best Western

W dniu 04 maja 2011 otwarty został Coffee Bar „Belluno” w Best Western Hotel Ferdynand w Rzeszowie. Prawdziwa włoska kawa przyciąga nie tylko Gości Hotelu w Rzeszowie ale także mieszkańców miasta. W pierwszych dniach „Belluno” przygotowało wiele atrakcyjnych promocji dla swoich klientów aby zachęcić wszystkich odwiedzających do zasmakowania się w prawdziwym smaku kawy i umożliwić zapoznanie się z ofertą. Oprócz kawy, Coffe Bar serwuje również desery, lody, ciasta, kanapki oraz drinki. Goście Hotelu odwiedzają nowe miejsce które dostępne jest bezpośrednio poprzez wejście z Recepcji.

Best Western Hotel Ferdynand

Best Western Hotel Ferdynand to pierwszy sieciowy Hotel w Rzeszowie i na  Podkarpaciu. Należy do największej światowej amerykańskiej sieci hotelarskiej Best Western. Sieciowy Hotel w Rzeszowie to zdecydowana nowość na rynku Rzeszowskim. Większość Gości Hotelu to osoby zagraniczne które przyjeżdżają do Rzeszowa zarówno w celach służbowych jak i prywatnych. Miasto przyciąga coraz więcej kontrahentów, firm korporacyjnych oraz nowych inwestorów. Komfortowy Hotel w centrum Rzeszowa jest odpowiedzią na potrzeby rynku Rzeszowskiego a zarazem miejscem gdzie znaleźć można komfort, wysoką jakoś usług a także międzynarodowy standard.

pokój hotelowy

Hotel w centrum Rzeszowa

Hotel w centrum Rzeszowa oferuje 39 pokoi w tym 8 pokoi jednoosobowych oraz 31 pokoi dwuosobowych zarówno w wersji standard jak i superior. Hotel może przyjąć na nocleg w Rzeszowie grupy kontrahentów, delegatów, dziennikarzy, czy też gości imprez rodzinnych. Wydarzenia, na które są zapraszani może usprawnić także pokój do spotkań biznesowych i sala konferencyjna.

Komfortowe i funkcjonalne pokoje

Komfortowe i funkcjonalne pokoje z indywidualnie sterowaną klimatyzacją oraz z bezpłatnym dostępem do bezprzewodowego Internetu (WiFi) są doskonałym miejscem do pracy i odpoczynku. Każdy pokój wyposażony jest w sejf przystosowany do przechowywania laptopa oraz zestaw do parzenia kawy/herbaty. Nocleg w Rzeszowie w sieci Best Western zapewnia wszelkie udogodnienia na wyciągnięcie ręki. Poza tym Hotel w centrum Rzeszowa umożliwia łatwe i sprawne dotarcie do każdego zakątku miasta.

Okolice hotelu

W najbliższej okolicy Hotelu znaleźć można: restauracje, kluby, centra handlowe, kina, teatry, galerie i muzea. Goście Best Western Hotel Ferdynand już po 5 minutach spaceru docierają na rzeszowski Rynek który jest kulturalno-rozrywkowym centrum miasta. Odbywają się tam często plenerowe koncerty gwiazd polskiej muzyki, a także zespołów folklorystycznych.

Best Western Hotel Ferdynand zaprasza na nocleg w Rzeszowie. Całodobowa Recepcja poinformuje Państwa o bieżących promocjach a także przedstawi warunki rezerwacji. Zarezerwuj Hotel w Rzeszowie

www.hotelferdynand.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: