Hotel

Kolejny hotel BEST WESTERN w stolicy Dolnego Śląska

Dobiegają końca prace wykończeniowe przy kolejnym, drugim już obiekcie hotelowym w stolicy Dolnego Śląska, który będzie funkcjonował pod szyldem BEST WESTERN Plus Q Hotel Wrocław, dołączając tym samym do największej rodziny hotelowej na świecie. Oficjalne otwarcie nowego obiektu planowane jest na kwiecień 2014 roku.

Operatorem BEST WESTERN Plus Q Hotel Wrocław po raz czwarty została Grupa Dobry Hotel, która skupia w swym obrębie obiekty hotelarsko-gastronomiczne w Trójmieście oraz w Krakowie. Grupa Dobry Hotel Mięczkowski Spółka Komandytowa, jako zarządca hoteli działających pod nazwą BEST WESTERN, odpowiada za ich funkcjonowanie oraz standard i jakość oferowanych w nich usług.

  • Następny kontrakt z tym samym partnerem to dowód, że nasz model biznesowy sprawdza się na polskim rynku – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor BEST WESTERN na Polskę.

BEST WESTERN Plus Q Hotel Wrocław

BEST WESTERN Plus Q Hotel Wrocław to już szósty obiekt największej na świecie rodziny hotelowej oferujący usługi o podwyższonym standardzie. Ten czterogwiazdkowy obiekt znajduje się przy ul. Zaolziańskiej 2, a więc w samym centrum Wrocławia, niecałe 10 minut piechotą od Dworca Głównego PKP (1,2 km).

Obiekt hotelowy zlokalizowany jest zaledwie 100 m od imponujących centrów handlowych „Sky Tower” i „Arkady Wrocławskie” oferujących bogatą gamę produktów i usług. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajdują się również liczne kina i teatry, a także duży repertuar muzeów (m.in. Muzeum Sztuki Cmentarnej, Muzeum Architektury czy Muzeum Etnograficzne).

Oferta BEST WESTERN Plus Q Hotel Wrocław

Oferta BEST WESTERN Plus Q Hotel Wrocław została przygotowana głównie pod kątem Klientów biznesowych, jednak Goście przybywający do stolicy Dolnego Śląska w celach turystycznych również doskonale odnajdą się w ofercie hotelowej, która spełni wszystkie ich potrzeby oraz oczekiwania.

  • Nie bez powodu zdecydowaliśmy się na rozbudowę naszej oferty właśnie we Wrocławiu. Od lat miasto jest uznawane za jedno z najbardziej przyjaznych biznesowi w Polsce. Do tego przeżywa prawdziwy rozkwit za sprawą wyboru do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury – mówi Gheorghe Marian Cristescu.
wrocław 1

BEST WESTERN Plus Q Hotel Wrocław oferuje Gościom nowe, w pełni klimatyzowane i dźwiękoszczelne pokoje wraz z łazienkami w liczbie 127 pomieszczeń rozlokowanych na 8 piętrach budynku oraz luksusowy apartament. Każdy z pokoi posiada na wyposażeniu telewizor LCD, minibarek oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Dodatkowo w każdym pomieszczeniu mieszkalnym przygotowany został zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz sejf na przykład na laptopa.

Nowoczesne centrum konferencyjne

BEST WESTERN Plus Q Hotel Wrocław przygotował dla osób podróżujących w celach biznesowych nowoczesne centrum konferencyjne, składające się z 5 klimatyzowanych audytoriów mogących pomieścić ponad 200 uczestników spotkań. Sale są kompleksowo wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny i multimedialny. Profesjonalna obsługa hotelowa oraz bogate zaplecze gastronomiczne pozwala na organizację wszelkich uroczystości i przyjęć firmowych okraszonych doskonałym menu serwowanym przez Szefa Kuchni.

Więcej na temat nowego hotelu BEST WESTERN we Wrocławiu można znaleźć na stronie: http://www.bestwestern.pl/

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: