Fotografia Rzeszów

Dla każdego fotografia Rzeszów to dobry start

Rzeszów jest miejscem szczególnym na mapie naszego kraju – to szybko rozwijające się miasto często nie daje okazji by za nim nadążyć. Warto więc uwieczniać jego specyficzny charakter  na zdjęciach.  Każda fotografia Rzeszów ukazuje bowiem swoją inną twarzą – z jednej strony zabytkowe kamienice i urokliwe uliczki z wcześniejszych wieków, a z drugiej nowoczesne rozwiązania komunikacyjne oraz modernistyczne elewacje. Jednym słowem – dla każdego coś dobrego. Wolisz sesję w stylu retro albo jesteś fanem awangardy? Przyjedź do Rzeszowa.

Przechodząc ulicami Rzeszowa…

…spotkać można niekiedy zachwycające i inspirujące sytuacje. W tegoroczny Dzień Kobiet na przykład fotografowie rzeszowscy wpadli na pomysł, by przechodzącym przedstawicielkom płci obchodzącej swoje święto robić profesjonalne zdjęcia.  Skorzystały obie strony – salony fotograficzne miały cenny rozgłos, a kobiety uwiecznione na fotografiach – niezapomnianą pamiątkę i miłą niespodziankę. Innym natomiast razem spotkać możesz „spływającą” po szklanej ścianie jednej z galerii modelkę i skaczącego wokół niej fotografa z aparatem przewieszonym przez szyję – oto inny sposób, dzięki któremu fotografia Rzeszów potrafi uwiecznić stolicę Podkarpacia.

fotografia w Rzeszowie

Nie zapominaj o najwyższym punkcie widokowym Rzeszowa!

Jeśli natomiast jesteś jednym z tych, którzy to dziewczynę biorą w dość odludne i zaciszne miejsce, by rozkoszować się wzajemną obecnością – koniecznie musisz odwiedzić magiczne miejsce na terenie miasta. Ulica świętego Rocha, prócz migotliwych gwiazd nocą i w ciągu dnia jest zachwycająca. Jeśli tylko posiadasz aparat, warto się tam udać i stworzyć wyjątkową fotografię Rzeszowa, a raczej jego panoramy. Jak widać, Rzeszów to doskonałe miejsce aby nie tylko uwiecznić piękno krajobrazu, ale przede wszystkim wzbogacać swoje doświadczenie jako fotografa.

 Źródło: www.fotoolech.pl, Fotograf Rzeszów

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: