Zakopane miejscem na ślubną sesję zdjęciową

Każda Młoda Para marzy o imponujących zdjęciach ślubnych, które pozwolą im po kilku latach wrócić wspominaniami do dnia zaślubin i wesela. Dlatego też nowożeńcy wybierają na tło swoich fotografii miejsca pełne pięknych krajobrazów i niezwykłych widoków. Jednym z nich jest bez wątpienia Zakopane.

Nie każda para może brać ślub w Dolinie Chochołowskiej w kaplicy św. Jana, czy we wnętrzu drewnianej świątyni św. Anny, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby plener ślubny wykonać właśnie w Tatrach. Wystarczy tylko porozumieć się z fotografem, który na pewno chętnie wzbogaci swoją kolekcję o ślubne zdjęcia reportażowe z górskimi szczytami w tle. Młodzi wyjeżdżają do Zakopanego na sesję, jeśli górskie wędrówki to ich wspólna pasja, jeśli tam się poznali, albo po prostu uwielbiają poczuć górski klimat. Obecnie widok młodych par na szlaku Tatrzańskiego Parku Narodowego nie dziwi turystów, ani miejscowych górali, a często nowożeńcy mogą spotkać się z miłym zaskoczeniem, gdy zostaną przepuszczeni w kolejce na Kasprowy Wierch, czy do kolejki górskiej na Gubałówkę.

Sesja ślubna z widokiem na Giewont to gwarancja oryginalnych i niepowtarzalnych zdjęć, które z pewnością będą przywoływać same przyjemne wspomnienia. Warto już wcześnie rano wybrać się z fotografem w góry, kiedy słońce nie jest za ostre, a i turystów na szlakach nie ma zbyt wielu, aby w tle mieć wyłącznie górskie krajobrazy, a nie grupy obcych ludzi. Bez problemu – jeśli nie pieszo to dorożką – można dostać się nad Morskie Oko, gdzie na pewno nie zabraknie pięknych widoków. Oczywiście pod warunkiem, że dopisze pogoda, która w Zakopanem lubi szybko się zmieniać. Bardziej odważne pary młode mogą wspiąć się na Czarny Staw Gąsienicowy a nawet na sam szczyt Giewontu. Jednak wtedy trzeba liczyć się ze zmęczeniem, koniecznością korekty makijażu i fryzury oraz możliwością zabrudzenia ślubnej kreacji. Pamiętajmy też, że zdjęcia ślubne wykonywane w górach zazwyczaj mają na celu uchwycić jak najwięcej tła wraz z najwyższymi szczytami gór, dlatego często może być tak, że zdjęcia będą robione z oddali, a młoda para będzie na nich mniej widoczna niż na zdjęciach z klasycznych sesji fotograficznych.

Jedni wybierają zdjęcia ślubne w wysokich partiach gór, inni marzą, aby to znad morza pochodziła ich fotografia ślubna. Trójmiasto i Zakopane są obecnie tak samo popularne na miejsce ślubnej sesji plenerowej, ponieważ dają gwarancję pięknych widoków, malowniczych krajobrazów, a co za tym idzie imponujących i atrakcyjnych fotografii.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: